Rychlé tipy pro velké úspory:

Tipy_pro_uspory

1. Ušetřete až 30 % nákladů na tisk výchozím nastavením oboustranného tisku pro všechny uživatele.

2. Zabraňte tomu, aby se Váš výtisk dostal do nepovolaných rukou – jednoduché řešení Pull Print s ověřením prostřednictvím kódu PIN je již ve většině ovladačů tiskáren.</div

3. Snižte Vaše náklady na tisk o 5 až 10 % tím, že stáhnete v menu tiskáren, na kterých tisknete jen interní materiály, sytost toneru o 10 až 20 %.

4. Snižte náklady na tisk až o 40 %, a to výběrem vysokokapacitních náplní, double packů (dva stejné tonery nebo kazety v jednom balení), combo packů (černá a barevná kazeta v jednom balení) a multipacků (sada všech kazet / tonerů pro danou tiskárnu).

5. Použijte zdarma nástroj HP Print Preview pro správné skládání stránek do tisku – zejména u brožur oceníte jednoduchost, se kterou je Vaše tiskárna vytiskne ve správném pořadí.

6. Přesměrujte všechny příchozí faxy na e-mailové adresy, a zcela tak eliminujte náklady na tisk faxů. Většina nových multifunkčních tiskáren vyšší třídy již má tuto možnost ve standardní výbavě.

7. Využívejte univerzální tiskové ovladače výrobců a usnadněte si tak instalaci dalších tiskáren například při cestování mezi pobočkami Vaší firmy (HP Universal Print Driver, Xerox Global Print Driver, . . .).

8. Zbavte se starostí a nepřímých nákladů spojených s hlídáním a objednáváním spotřebního materiálu pomocí automatizace jeho dodávek se službou IQPrint*JustInTime. Více informací najdete na www.printpartners.cz/jit.

Potřebujete poradit nebo pomoci s čímkoli, co se týká tisku? Neváhejte se obrátit na naše Zákaznické centrum na čísle 800 131 484. Jsme specialisté na zajištění kancelářského tisku. Více informací najdete na www.printpartners.cz.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s