O Print Partners

Jsme nezávislý specialista na Váš efektivní tisk!

Print Partners je nezávislý poskytovatel tiskových řešení a služeb Managed Print Services (externí správa tiskového parku). Na trhu jsme od roku 1993 a možná nás znáte pod názvem Toner Expres, který jsme koncem roku 2013 vyměnili za nový, výstižnější.

Pracujeme pro Vás…

…když potřebujete cokoliv pro Váš kancelářský tisk. A v tom je právě náš hlavní přínos. Nejsme totiž výrobce, který vždy na prvém místě pracuje pro vlastní značku, ať už si vybíráte novou tiskárnu nebo chcete optimalizovat provozní náklady. My pracujeme pro Vás, vždy když potřebujete:

  • Tiskárny a software pro tisk, spotřební materiál, servis tiskáren
  • Managed Print Services – tedy nechat správu tiskového parku na nás a platit za vytištěné stránky
  • Optimalizovat Vaše tiskové prostředí (ne měnit jednu značku tiskáren za jinou)

Myslenkova_mapa3

Být nejlepším nezávislým poskytovatelem MPS v ČR

Naší vizí je stát se nejlepším nezávislým poskytovatelem tiskových řešení a Managed Print Services v České republice. Měřeno velikostí společnosti a měřeno vnímáním zákazníků.

Jediný člen aliance IMPSGA v České republice

IMPSGA_logo

To, že to s MPS myslíme smrtelně vážně, dokládá i fakt, že jsme jediným českým členem mezinárodní aliance Independent MPS Global Alliance, která spojuje poskytovatele nezávislých MPS služeb napříč Evropou. Máme tak příležitost vidět a inspirovat se tím, co v oblasti MPS umějí ti nejlepší v Evropě. Máme možnost spolu s našimi partnery poskytovat služby v oblasti tisku globálním společnostem, které hledají společný standard a flexibilitu, kterou jim výrobci nenabídnou, pro své evropské pobočky.

21. rok na trhu, v čele pelotonu navzdory škarohlídům

Na trhu jsme od roku 1993. Společnost vznikla pod názvem Euro Printer Recycling jako renovátor tiskových náplní. Koncem 90. let jsme se jako Toner Expres zaměřili na to, co jsme uměli nejlépe a čemu jsme nejvíce věřili – originálním tiskovým náplním. Stali jsme se největším specializovaným dodavatelem originálních tiskových náplní v ČR. Trh si ale časem řekl o více. Od roku 2008 budujeme jako první nezávislý poskytovatel unikátní služby Managed Print Services – tedy zajištění provozu tiskového parku formou služby. Stavíme hrdě, statečně a někdy trochu navzdory pohledům škarohlídů alternativu ke službám MPS ze strany výrobců, kteří tento trh ovládají a deformují. Pomáháme tak posouvat Českou republiku blíže tomu, co je v Evropě v oblasti firemních tiskových řešení standardní – nezávislost na značkách, široký výběr, zájem zákazníka před zájmem značek. Tomuto vývoji odpovídá naše rozhodnutí změnit název společnosti, které jsme realizovali koncem roku 2013. Budoucnost vidíme v barvách solidní modré s kapkou růžového optimismu.

Fakta o společnosti

Print Parners s.r.o,
Na Maninách 876/7
170 00 Praha 7

IČO: 475 475 88

Bankovní spojení: Komerční banka a.s. 14906161/0100

Tel.: 234 003 903
info@printpartners.cz
objednavky@printpartners.cz
www.printpartners.cz

Společnost je zapsána do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, spisová značka C 20161.

jednatel společnosti:

TiborTibor Brunclík M.B.A. – LinkedIN

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s